يانه ى كورد تيشك

تؤ له زووره وه نيت به ريز هيوادارين خؤت تؤماربكه ى تاكوو به جوانى بابه ته كانى يانه ى كورد تيشك ببينيت فه رموو خؤت تؤمار بكه

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

يانه ى كورد تيشك

تؤ له زووره وه نيت به ريز هيوادارين خؤت تؤماربكه ى تاكوو به جوانى بابه ته كانى يانه ى كورد تيشك ببينيت فه رموو خؤت تؤمار بكه

يانه ى كورد تيشك

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

kurdtishk

ڕێگایه‌كی‌ نوێ‌ بۆ شه‌حنكردنه‌وه‌ی‌ مۆبایل Www.ramanrealy.xtgem_2
سڵاو له‌ ئه‌ندامه‌ تازه‌كانى یانه‌ى كورد تیشك / danyar asuda
www.lawanikirkuk.com مالبه رى لاوانى كه ركوك
ڕێگایه‌كی‌ نوێ‌ بۆ شه‌حنكردنه‌وه‌ی‌ مۆبایل I313948738_92035_5
ڕێگایه‌كی‌ نوێ‌ بۆ شه‌حنكردنه‌وه‌ی‌ مۆبایل 2702051sgrzgsxkiq_7
ڕێگایه‌كی‌ نوێ‌ بۆ شه‌حنكردنه‌وه‌ی‌ مۆبایل Love
ڕێگایه‌كی‌ نوێ‌ بۆ شه‌حنكردنه‌وه‌ی‌ مۆبایل 7
ڕێگایه‌كی‌ نوێ‌ بۆ شه‌حنكردنه‌وه‌ی‌ مۆبایل Ramanrealy_12
ڕێگایه‌كی‌ نوێ‌ بۆ شه‌حنكردنه‌وه‌ی‌ مۆبایل 39_2
ڕێگایه‌كی‌ نوێ‌ بۆ شه‌حنكردنه‌وه‌ی‌ مۆبایل 1
ڕێگایه‌كی‌ نوێ‌ بۆ شه‌حنكردنه‌وه‌ی‌ مۆبایل H4new.com-8cdb8d9449
ڕێگایه‌كی‌ نوێ‌ بۆ شه‌حنكردنه‌وه‌ی‌ مۆبایل Ykurdistan-af7528fb84

المواضيع الأخيرة

» ته فسيرى قورئان به كوردى وكام دةنك خؤشت ده وى داونلؤدى بكة
ڕێگایه‌كی‌ نوێ‌ بۆ شه‌حنكردنه‌وه‌ی‌ مۆبایل Emptyالإثنين ديسمبر 28, 2015 1:21 am من طرف sulimansoran

» په‌رده‌ی كچێنی چییه‌؟ جۆره‌ ناباوه‌كانی په‌رده‌ی كچێنی، لابردنی‌ په‌رده‌ی‌ كچێنی‌ ... سه‌ره‌تای‌ ژیانیكی‌ نوێ‌؟ ....هتد
ڕێگایه‌كی‌ نوێ‌ بۆ شه‌حنكردنه‌وه‌ی‌ مۆبایل Emptyالخميس يناير 23, 2014 8:48 pm من طرف دايكى عمار

» هیچ کات کۆمپیوتەرەکەت فۆرمات مەکە!!
ڕێگایه‌كی‌ نوێ‌ بۆ شه‌حنكردنه‌وه‌ی‌ مۆبایل Emptyالخميس يناير 09, 2014 8:20 pm من طرف karwan kara

» ماڵپه‌رێك بۆ وه‌رگێران زیاتر له‌ 50 زمان
ڕێگایه‌كی‌ نوێ‌ بۆ شه‌حنكردنه‌وه‌ی‌ مۆبایل Emptyالخميس أكتوبر 10, 2013 5:19 am من طرف dlshad

» ئه م سايته تايبه ته به يارى
ڕێگایه‌كی‌ نوێ‌ بۆ شه‌حنكردنه‌وه‌ی‌ مۆبایل Emptyالجمعة يونيو 21, 2013 3:37 pm من طرف shamal jalal

» له‌ (چین) گۆشتی مرۆڤ هه‌یه‌ و ئه‌فرۆشرێت + 18
ڕێگایه‌كی‌ نوێ‌ بۆ شه‌حنكردنه‌وه‌ی‌ مۆبایل Emptyالجمعة مارس 22, 2013 6:42 pm من طرف danyar asuda

» وينه يه كى ناخ ته زين
ڕێگایه‌كی‌ نوێ‌ بۆ شه‌حنكردنه‌وه‌ی‌ مۆبایل Emptyالأربعاء مارس 20, 2013 5:03 am من طرف danyar asuda

» ئه وكوره ى به هوى به يداكردنى 5 هه زار دينار بو بزيوى زينى توشى جيهات
ڕێگایه‌كی‌ نوێ‌ بۆ شه‌حنكردنه‌وه‌ی‌ مۆبایل Emptyالأربعاء مارس 13, 2013 7:07 am من طرف danyar asuda

»  انتى فايروسى اتورن
ڕێگایه‌كی‌ نوێ‌ بۆ شه‌حنكردنه‌وه‌ی‌ مۆبایل Emptyالأربعاء مارس 13, 2013 5:36 am من طرف danyar asuda

سبتمبر 2024

الأحدالإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبت
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

اليومية اليومية

سايته كان

سايته كان www.lawanikirkuk.com مالبه رى لاوانى كه ركوك www.lawanikurdistan.com مالبه رى يه كيتى لاوانى ديموكراتى كوردستان

2 مشترك

ڕێگایه‌كی‌ نوێ‌ بۆ شه‌حنكردنه‌وه‌ی‌ مۆبایل

داروان
    داروان
    به‌ڕێوه‌به‌ری يانه ى كورد تيشك
    به‌ڕێوه‌به‌ری يانه ى كورد تيشك

ڕێگایه‌كی‌ نوێ‌ بۆ شه‌حنكردنه‌وه‌ی‌ مۆبایل Empty ڕێگایه‌كی‌ نوێ‌ بۆ شه‌حنكردنه‌وه‌ی‌ مۆبایل

مُساهمة من طرف داروان الأحد سبتمبر 25, 2011 8:31 pm

ڕێگایه‌كی‌ نوێ‌ بۆ شه‌حنكردنه‌وه‌ی‌ مۆبایل 0_shahne_mobaell_raead_thumb_medium266_259_7tjbx_1316826159

دیزاینه‌رێكی‌ فه‌ره‌نسی‌ له‌داهێنانێكی‌ كه‌م وێنه‌دا، توانی‌ دارێكی‌ پلاستیكی‌ دروستبكات بۆ شه‌حنكردنی‌ مۆبایل. گۆڤاری‌ (نه‌وره‌ت) بڵاویكرده‌وه‌، (فیفان موله‌ر) دیزاینه‌ری‌ ئه‌و داره‌ پلاستیكیه‌ ڕایگه‌یاندووه‌، بیرۆكه‌ی‌ ئه‌و داهێنانه‌ی‌ له‌وه‌وه‌ سه‌رچاوه‌ی‌ گرتووه‌، كه‌ دار له‌سروشتدا گه‌ردیله‌كانی‌ خۆر به‌لای‌ خۆیدا ڕاده‌كێشێت‌و ده‌یكاته‌ سه‌رچاوه‌ی‌ گه‌شه‌كردنی‌

فیفان ئاشكراشیكرد، ئه‌و كاره‌ی‌ سێ‌ ساڵی‌ خایاندووه‌‌و ئامێره‌كه‌ به‌هاوڕێ‌ ژینگه‌ش داده‌نرێت، چونكه‌ هیچ زیانێكی‌ نییه‌و شێوه‌یه‌كی‌ جوانیشی‌ هه‌یه‌

ئه‌و داره‌ له‌ (27) خانه‌ی‌ سیلكۆنی‌ خۆری‌ نه‌رم پێكدێت، كه‌ ده‌توانێت به‌شێوه‌یه‌كی‌ خێرا گه‌ردیله‌كانی‌ خۆر به‌لای‌ خۆیدا ڕابكێشێت، به‌رزیه‌كه‌شی‌ ته‌نیا (40) سانتیمه‌تره‌

ئه‌و داهێنانه‌ نوێیه‌، ده‌توانرێت وه‌ك جوانكاری‌ له‌ناوماڵ‌و شوێنی‌ كاركردندا دابنرێت، چونكه‌ شێوه‌یه‌كی‌ جوانی‌ هه‌یه‌و له‌هه‌مان كاتیشدا مۆبایله‌كه‌ت بارگاوی‌ ده‌كاته‌وه‌، نرخی‌ ئه‌و ئامێره‌ش (370) دۆلاره‌
    --------------------------------------------------------------------------------
    danyar asuda
    danyar asuda
    به‌ڕێوه‌به‌ری گشتی يانه ى كوردتيشك
    به‌ڕێوه‌به‌ری گشتی يانه ى كوردتيشك

ڕێگایه‌كی‌ نوێ‌ بۆ شه‌حنكردنه‌وه‌ی‌ مۆبایل Empty رد: ڕێگایه‌كی‌ نوێ‌ بۆ شه‌حنكردنه‌وه‌ی‌ مۆبایل

مُساهمة من طرف danyar asuda الإثنين سبتمبر 26, 2011 2:22 am

ده ستت خؤشبيت بابه تيكى جوانه

الوقت/التاريخ الآن هو الثلاثاء سبتمبر 24, 2024 5:25 am