يانه ى كورد تيشك

تؤ له زووره وه نيت به ريز هيوادارين خؤت تؤماربكه ى تاكوو به جوانى بابه ته كانى يانه ى كورد تيشك ببينيت فه رموو خؤت تؤمار بكه

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

يانه ى كورد تيشك

تؤ له زووره وه نيت به ريز هيوادارين خؤت تؤماربكه ى تاكوو به جوانى بابه ته كانى يانه ى كورد تيشك ببينيت فه رموو خؤت تؤمار بكه

يانه ى كورد تيشك

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

kurdtishk

چ که‌سیک زمانی ئیشاره‌ی بو که‌رو لاله‌کان دروست کرد ؟ Www.ramanrealy.xtgem_2
سڵاو له‌ ئه‌ندامه‌ تازه‌كانى یانه‌ى كورد تیشك / danyar asuda
www.lawanikirkuk.com مالبه رى لاوانى كه ركوك
چ که‌سیک زمانی ئیشاره‌ی بو که‌رو لاله‌کان دروست کرد ؟ I313948738_92035_5
چ که‌سیک زمانی ئیشاره‌ی بو که‌رو لاله‌کان دروست کرد ؟ 2702051sgrzgsxkiq_7
چ که‌سیک زمانی ئیشاره‌ی بو که‌رو لاله‌کان دروست کرد ؟ Love
چ که‌سیک زمانی ئیشاره‌ی بو که‌رو لاله‌کان دروست کرد ؟ 7
چ که‌سیک زمانی ئیشاره‌ی بو که‌رو لاله‌کان دروست کرد ؟ Ramanrealy_12
چ که‌سیک زمانی ئیشاره‌ی بو که‌رو لاله‌کان دروست کرد ؟ 39_2
چ که‌سیک زمانی ئیشاره‌ی بو که‌رو لاله‌کان دروست کرد ؟ 1
چ که‌سیک زمانی ئیشاره‌ی بو که‌رو لاله‌کان دروست کرد ؟ H4new.com-8cdb8d9449
چ که‌سیک زمانی ئیشاره‌ی بو که‌رو لاله‌کان دروست کرد ؟ Ykurdistan-af7528fb84

المواضيع الأخيرة

» ته فسيرى قورئان به كوردى وكام دةنك خؤشت ده وى داونلؤدى بكة
چ که‌سیک زمانی ئیشاره‌ی بو که‌رو لاله‌کان دروست کرد ؟ Emptyالإثنين ديسمبر 28, 2015 1:21 am من طرف sulimansoran

» په‌رده‌ی كچێنی چییه‌؟ جۆره‌ ناباوه‌كانی په‌رده‌ی كچێنی، لابردنی‌ په‌رده‌ی‌ كچێنی‌ ... سه‌ره‌تای‌ ژیانیكی‌ نوێ‌؟ ....هتد
چ که‌سیک زمانی ئیشاره‌ی بو که‌رو لاله‌کان دروست کرد ؟ Emptyالخميس يناير 23, 2014 8:48 pm من طرف دايكى عمار

» هیچ کات کۆمپیوتەرەکەت فۆرمات مەکە!!
چ که‌سیک زمانی ئیشاره‌ی بو که‌رو لاله‌کان دروست کرد ؟ Emptyالخميس يناير 09, 2014 8:20 pm من طرف karwan kara

» ماڵپه‌رێك بۆ وه‌رگێران زیاتر له‌ 50 زمان
چ که‌سیک زمانی ئیشاره‌ی بو که‌رو لاله‌کان دروست کرد ؟ Emptyالخميس أكتوبر 10, 2013 5:19 am من طرف dlshad

» ئه م سايته تايبه ته به يارى
چ که‌سیک زمانی ئیشاره‌ی بو که‌رو لاله‌کان دروست کرد ؟ Emptyالجمعة يونيو 21, 2013 3:37 pm من طرف shamal jalal

» له‌ (چین) گۆشتی مرۆڤ هه‌یه‌ و ئه‌فرۆشرێت + 18
چ که‌سیک زمانی ئیشاره‌ی بو که‌رو لاله‌کان دروست کرد ؟ Emptyالجمعة مارس 22, 2013 6:42 pm من طرف danyar asuda

» وينه يه كى ناخ ته زين
چ که‌سیک زمانی ئیشاره‌ی بو که‌رو لاله‌کان دروست کرد ؟ Emptyالأربعاء مارس 20, 2013 5:03 am من طرف danyar asuda

» ئه وكوره ى به هوى به يداكردنى 5 هه زار دينار بو بزيوى زينى توشى جيهات
چ که‌سیک زمانی ئیشاره‌ی بو که‌رو لاله‌کان دروست کرد ؟ Emptyالأربعاء مارس 13, 2013 7:07 am من طرف danyar asuda

»  انتى فايروسى اتورن
چ که‌سیک زمانی ئیشاره‌ی بو که‌رو لاله‌کان دروست کرد ؟ Emptyالأربعاء مارس 13, 2013 5:36 am من طرف danyar asuda

سبتمبر 2024

الأحدالإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبت
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

اليومية اليومية

سايته كان

سايته كان www.lawanikirkuk.com مالبه رى لاوانى كه ركوك www.lawanikurdistan.com مالبه رى يه كيتى لاوانى ديموكراتى كوردستان

چ که‌سیک زمانی ئیشاره‌ی بو که‌رو لاله‌کان دروست کرد ؟

داروان
    داروان
    به‌ڕێوه‌به‌ری يانه ى كورد تيشك
    به‌ڕێوه‌به‌ری يانه ى كورد تيشك

چ که‌سیک زمانی ئیشاره‌ی بو که‌رو لاله‌کان دروست کرد ؟ Empty چ که‌سیک زمانی ئیشاره‌ی بو که‌رو لاله‌کان دروست کرد ؟

مُساهمة من طرف داروان الأربعاء سبتمبر 21, 2011 10:39 pm

چ که‌سیک زمانی ئیشاره‌ی بو که‌رو لاله‌کان دروست کرد ؟ Blind_deaf_mute_vector_1__dxdky_1316504381
    تاکو سه‌ده‌ی 16 هه‌لسوکه‌وتیکی زور خراب له‌گه‌ل که‌رولاله‌کان ده‌کرا ، به که‌سانی ئه‌حمه‌ق ده‌یان زانین و گیروده‌ی ئازاری جه‌سته‌ی ده‌بونه‌وه ، زور جاریش ده‌کوژران . له سه‌ده‌ی 18 ( شارل دولپه ) که خه‌لکی فه‌ره‌نسا بوو زمانی ئیشاره‌یی بو که‌رو لاله‌کان دروست کرد ، جوله‌و جولانه‌وه‌ی ده‌سته‌کانی به شیوه‌یه‌ک ریکخست که ته‌واوی که‌رو لاله‌کان بتو...انن به هه‌مان بیرکردنه‌وه‌ی خویان مه‌به‌ستی خویان به هه‌موو که‌سیک بگه‌ینن . جوره پیتیکی به ئه‌نگوسته‌کان دروست کرد که‌ هاوشیوه‌ی پیته‌کانی ئه‌مروی که‌رو لاله‌کان بوون که ده‌کریت قسه کردن به لیوه‌کانیش فیر بکرین . ئه‌وان ده‌توانن به ته‌ماشا کردنی لیوه‌کانی ئه‌و که‌سه‌ی که قسه ده‌کات به باشی تیبگه‌ن . ئه‌مرو که‌رو لاله‌کان به به‌راورد له‌گه‌ل جاران هه‌لو مه‌رجیکی زور باشتریان هه‌یه . به‌رنامه‌کانی ته‌له‌ﭬزیونی به ئیشاره بویان دروست کراوه تاکو بتوانن له‌گه‌ل جیهانی ده‌ره‌وه‌ی خویان په‌یوه‌ندیان هه‌بیت . پیداویستیه‌کانی کامپیوته‌ری ئه‌مرو په‌یوه‌ندی که‌رو لاله‌کانی له‌گه‌ل ده‌ره‌وه‌ی خویان ئاسانتر کردووه

الوقت/التاريخ الآن هو الثلاثاء سبتمبر 24, 2024 7:18 am