يانه ى كورد تيشك

تؤ له زووره وه نيت به ريز هيوادارين خؤت تؤماربكه ى تاكوو به جوانى بابه ته كانى يانه ى كورد تيشك ببينيت فه رموو خؤت تؤمار بكه

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

يانه ى كورد تيشك

تؤ له زووره وه نيت به ريز هيوادارين خؤت تؤماربكه ى تاكوو به جوانى بابه ته كانى يانه ى كورد تيشك ببينيت فه رموو خؤت تؤمار بكه

يانه ى كورد تيشك

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

kurdtishk

بو رووناکی خور زه‌رده به‌لام رووناکی مانگ سپی یه ؟؟ Www.ramanrealy.xtgem_2
سڵاو له‌ ئه‌ندامه‌ تازه‌كانى یانه‌ى كورد تیشك / danyar asuda
www.lawanikirkuk.com مالبه رى لاوانى كه ركوك
بو رووناکی خور زه‌رده به‌لام رووناکی مانگ سپی یه ؟؟ I313948738_92035_5
بو رووناکی خور زه‌رده به‌لام رووناکی مانگ سپی یه ؟؟ 2702051sgrzgsxkiq_7
بو رووناکی خور زه‌رده به‌لام رووناکی مانگ سپی یه ؟؟ Love
بو رووناکی خور زه‌رده به‌لام رووناکی مانگ سپی یه ؟؟ 7
بو رووناکی خور زه‌رده به‌لام رووناکی مانگ سپی یه ؟؟ Ramanrealy_12
بو رووناکی خور زه‌رده به‌لام رووناکی مانگ سپی یه ؟؟ 39_2
بو رووناکی خور زه‌رده به‌لام رووناکی مانگ سپی یه ؟؟ 1
بو رووناکی خور زه‌رده به‌لام رووناکی مانگ سپی یه ؟؟ H4new.com-8cdb8d9449
بو رووناکی خور زه‌رده به‌لام رووناکی مانگ سپی یه ؟؟ Ykurdistan-af7528fb84

المواضيع الأخيرة

» ته فسيرى قورئان به كوردى وكام دةنك خؤشت ده وى داونلؤدى بكة
بو رووناکی خور زه‌رده به‌لام رووناکی مانگ سپی یه ؟؟ Emptyالإثنين ديسمبر 28, 2015 1:21 am من طرف sulimansoran

» په‌رده‌ی كچێنی چییه‌؟ جۆره‌ ناباوه‌كانی په‌رده‌ی كچێنی، لابردنی‌ په‌رده‌ی‌ كچێنی‌ ... سه‌ره‌تای‌ ژیانیكی‌ نوێ‌؟ ....هتد
بو رووناکی خور زه‌رده به‌لام رووناکی مانگ سپی یه ؟؟ Emptyالخميس يناير 23, 2014 8:48 pm من طرف دايكى عمار

» هیچ کات کۆمپیوتەرەکەت فۆرمات مەکە!!
بو رووناکی خور زه‌رده به‌لام رووناکی مانگ سپی یه ؟؟ Emptyالخميس يناير 09, 2014 8:20 pm من طرف karwan kara

» ماڵپه‌رێك بۆ وه‌رگێران زیاتر له‌ 50 زمان
بو رووناکی خور زه‌رده به‌لام رووناکی مانگ سپی یه ؟؟ Emptyالخميس أكتوبر 10, 2013 5:19 am من طرف dlshad

» ئه م سايته تايبه ته به يارى
بو رووناکی خور زه‌رده به‌لام رووناکی مانگ سپی یه ؟؟ Emptyالجمعة يونيو 21, 2013 3:37 pm من طرف shamal jalal

» له‌ (چین) گۆشتی مرۆڤ هه‌یه‌ و ئه‌فرۆشرێت + 18
بو رووناکی خور زه‌رده به‌لام رووناکی مانگ سپی یه ؟؟ Emptyالجمعة مارس 22, 2013 6:42 pm من طرف danyar asuda

» وينه يه كى ناخ ته زين
بو رووناکی خور زه‌رده به‌لام رووناکی مانگ سپی یه ؟؟ Emptyالأربعاء مارس 20, 2013 5:03 am من طرف danyar asuda

» ئه وكوره ى به هوى به يداكردنى 5 هه زار دينار بو بزيوى زينى توشى جيهات
بو رووناکی خور زه‌رده به‌لام رووناکی مانگ سپی یه ؟؟ Emptyالأربعاء مارس 13, 2013 7:07 am من طرف danyar asuda

»  انتى فايروسى اتورن
بو رووناکی خور زه‌رده به‌لام رووناکی مانگ سپی یه ؟؟ Emptyالأربعاء مارس 13, 2013 5:36 am من طرف danyar asuda

سبتمبر 2024

الأحدالإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبت
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

اليومية اليومية

سايته كان

سايته كان www.lawanikirkuk.com مالبه رى لاوانى كه ركوك www.lawanikurdistan.com مالبه رى يه كيتى لاوانى ديموكراتى كوردستان

2 مشترك

بو رووناکی خور زه‌رده به‌لام رووناکی مانگ سپی یه ؟؟

داروان
    داروان
    به‌ڕێوه‌به‌ری يانه ى كورد تيشك
    به‌ڕێوه‌به‌ری يانه ى كورد تيشك

بو رووناکی خور زه‌رده به‌لام رووناکی مانگ سپی یه ؟؟ Empty بو رووناکی خور زه‌رده به‌لام رووناکی مانگ سپی یه ؟؟

مُساهمة من طرف داروان الجمعة سبتمبر 16, 2011 6:02 pm

مانگ له راستی دا ته‌نیکی ره‌شه‌ ، ئه‌وه‌نده ده‌توانیت رووناکی هه‌بیت که له‌تیکی خه‌لووزی ره‌ش هه‌یه‌تی ، که‌واته له راستی دا مانگ رووناکی نییه ، رووناکی خوی له خور وه‌رده‌گریت و هه‌لده‌گه‌ریـنـیـتـه‌وه ، ته‌نانه‌ت مانگی چوارده شه‌و پیش 4000 هه‌زار جار به به‌راورد له‌گه‌ل خوردا رووناکی که‌متری هه‌یه ، هوی سپی بوون و بی ره‌نگی رووناکی مانگ له راست...ی دا بو تورینه‌ی چاوی مروﭫ ده‌گه‌ریته‌وه ، تورینه‌ی چاو له وه‌رگریکی بازنه‌یی و قوچه‌کی پیک هاتووه ، ئه‌م وه‌رگره ته‌نیا وه‌رگریکه هه‌ست به رووناکی و ده‌ست نیشانی ده‌کات ، به‌لام ئه‌م وه‌رگره نیازی به رووناکی زیاتر هه‌یه ، رووناکی مانگ له راده‌یه‌مدایه ته‌نیا وه‌رگره‌کانی بازنه‌یی تورینه‌ی چاو هانده‌دات و کار ده‌کات ، هه‌ر بویه مانگ له ئاسمانی ره‌شی شه‌ودا به‌ره‌نگی خوله‌میشی رووناک ده‌بینریت
    danyar asuda
    danyar asuda
    به‌ڕێوه‌به‌ری گشتی يانه ى كوردتيشك
    به‌ڕێوه‌به‌ری گشتی يانه ى كوردتيشك

بو رووناکی خور زه‌رده به‌لام رووناکی مانگ سپی یه ؟؟ Empty رد: بو رووناکی خور زه‌رده به‌لام رووناکی مانگ سپی یه ؟؟

مُساهمة من طرف danyar asuda السبت سبتمبر 17, 2011 1:37 am

ده ستت خؤشبيت سه ركه وتووبيت

الوقت/التاريخ الآن هو الثلاثاء سبتمبر 24, 2024 7:21 am