يانه ى كورد تيشك

تؤ له زووره وه نيت به ريز هيوادارين خؤت تؤماربكه ى تاكوو به جوانى بابه ته كانى يانه ى كورد تيشك ببينيت فه رموو خؤت تؤمار بكه

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

يانه ى كورد تيشك

تؤ له زووره وه نيت به ريز هيوادارين خؤت تؤماربكه ى تاكوو به جوانى بابه ته كانى يانه ى كورد تيشك ببينيت فه رموو خؤت تؤمار بكه

يانه ى كورد تيشك

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

kurdtishk

ریال مه‌درید بۆند له‌گه‌ڵ فاران ئیمزا ده‌کات Www.ramanrealy.xtgem_2
سڵاو له‌ ئه‌ندامه‌ تازه‌كانى یانه‌ى كورد تیشك / danyar asuda
www.lawanikirkuk.com مالبه رى لاوانى كه ركوك
ریال مه‌درید بۆند له‌گه‌ڵ فاران ئیمزا ده‌کات I313948738_92035_5
ریال مه‌درید بۆند له‌گه‌ڵ فاران ئیمزا ده‌کات 2702051sgrzgsxkiq_7
ریال مه‌درید بۆند له‌گه‌ڵ فاران ئیمزا ده‌کات Love
ریال مه‌درید بۆند له‌گه‌ڵ فاران ئیمزا ده‌کات 7
ریال مه‌درید بۆند له‌گه‌ڵ فاران ئیمزا ده‌کات Ramanrealy_12
ریال مه‌درید بۆند له‌گه‌ڵ فاران ئیمزا ده‌کات 39_2
ریال مه‌درید بۆند له‌گه‌ڵ فاران ئیمزا ده‌کات 1
ریال مه‌درید بۆند له‌گه‌ڵ فاران ئیمزا ده‌کات H4new.com-8cdb8d9449
ریال مه‌درید بۆند له‌گه‌ڵ فاران ئیمزا ده‌کات Ykurdistan-af7528fb84

المواضيع الأخيرة

» ته فسيرى قورئان به كوردى وكام دةنك خؤشت ده وى داونلؤدى بكة
ریال مه‌درید بۆند له‌گه‌ڵ فاران ئیمزا ده‌کات Emptyالإثنين ديسمبر 28, 2015 1:21 am من طرف sulimansoran

» په‌رده‌ی كچێنی چییه‌؟ جۆره‌ ناباوه‌كانی په‌رده‌ی كچێنی، لابردنی‌ په‌رده‌ی‌ كچێنی‌ ... سه‌ره‌تای‌ ژیانیكی‌ نوێ‌؟ ....هتد
ریال مه‌درید بۆند له‌گه‌ڵ فاران ئیمزا ده‌کات Emptyالخميس يناير 23, 2014 8:48 pm من طرف دايكى عمار

» هیچ کات کۆمپیوتەرەکەت فۆرمات مەکە!!
ریال مه‌درید بۆند له‌گه‌ڵ فاران ئیمزا ده‌کات Emptyالخميس يناير 09, 2014 8:20 pm من طرف karwan kara

» ماڵپه‌رێك بۆ وه‌رگێران زیاتر له‌ 50 زمان
ریال مه‌درید بۆند له‌گه‌ڵ فاران ئیمزا ده‌کات Emptyالخميس أكتوبر 10, 2013 5:19 am من طرف dlshad

» ئه م سايته تايبه ته به يارى
ریال مه‌درید بۆند له‌گه‌ڵ فاران ئیمزا ده‌کات Emptyالجمعة يونيو 21, 2013 3:37 pm من طرف shamal jalal

» له‌ (چین) گۆشتی مرۆڤ هه‌یه‌ و ئه‌فرۆشرێت + 18
ریال مه‌درید بۆند له‌گه‌ڵ فاران ئیمزا ده‌کات Emptyالجمعة مارس 22, 2013 6:42 pm من طرف danyar asuda

» وينه يه كى ناخ ته زين
ریال مه‌درید بۆند له‌گه‌ڵ فاران ئیمزا ده‌کات Emptyالأربعاء مارس 20, 2013 5:03 am من طرف danyar asuda

» ئه وكوره ى به هوى به يداكردنى 5 هه زار دينار بو بزيوى زينى توشى جيهات
ریال مه‌درید بۆند له‌گه‌ڵ فاران ئیمزا ده‌کات Emptyالأربعاء مارس 13, 2013 7:07 am من طرف danyar asuda

»  انتى فايروسى اتورن
ریال مه‌درید بۆند له‌گه‌ڵ فاران ئیمزا ده‌کات Emptyالأربعاء مارس 13, 2013 5:36 am من طرف danyar asuda

سبتمبر 2024

الأحدالإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبت
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

اليومية اليومية

سايته كان

سايته كان www.lawanikirkuk.com مالبه رى لاوانى كه ركوك www.lawanikurdistan.com مالبه رى يه كيتى لاوانى ديموكراتى كوردستان

ریال مه‌درید بۆند له‌گه‌ڵ فاران ئیمزا ده‌کات

danyar asuda
    danyar asuda
    به‌ڕێوه‌به‌ری گشتی يانه ى كوردتيشك
    به‌ڕێوه‌به‌ری گشتی يانه ى كوردتيشك

ریال مه‌درید بۆند له‌گه‌ڵ فاران ئیمزا ده‌کات Empty ریال مه‌درید بۆند له‌گه‌ڵ فاران ئیمزا ده‌کات

مُساهمة من طرف danyar asuda الأربعاء يونيو 29, 2011 4:01 am

ریال مه‌درید بۆند له‌گه‌ڵ فاران ئیمزا ده‌کات Faran

ریال مه‌درید بۆند له‌گه‌ڵ فاران ئیمزا ده‌کات

ئه‌مڕۆ یه‌ك شه‌ممه‌، یاریزانی هێلی به‌رگری هه‌ڵبژارده‌ی لاوانی فه‌ڕه‌نسا (رافائیل فاران) ده‌گاته‌ شاری مه‌دریدی پایته‌ختی ئیسپانیا به‌مه‌به‌ستی مۆرکردنی بۆند له‌گه‌ڵ یانه‌ی ریال مه‌درید. رافائیل فاران

بۆندی یاریزانی ته‌مه‌ن (18) ساڵ له‌گه‌ڵ یانه‌ی شاهانه‌ ده‌گاته‌ نزیکه‌ی (10) ملیۆن یۆرۆو ساڵی یه‌که‌م فاران بڕی (1) ملیۆن وه‌کو مووچه‌ وه‌رده‌گرێت، پاشان له‌ ساڵی دووه‌مه‌وه‌ بڕی (200) هه‌زار یۆرۆ بۆی زیاد ده‌بێت.

الوقت/التاريخ الآن هو الثلاثاء سبتمبر 24, 2024 7:21 am