يانه ى كورد تيشك

تؤ له زووره وه نيت به ريز هيوادارين خؤت تؤماربكه ى تاكوو به جوانى بابه ته كانى يانه ى كورد تيشك ببينيت فه رموو خؤت تؤمار بكه

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

يانه ى كورد تيشك

تؤ له زووره وه نيت به ريز هيوادارين خؤت تؤماربكه ى تاكوو به جوانى بابه ته كانى يانه ى كورد تيشك ببينيت فه رموو خؤت تؤمار بكه

يانه ى كورد تيشك

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

kurdtishk

نه‌شته‌رگه‌رییه‌كی‌ سه‌ركه‌وتوو بۆ مریشكێك Www.ramanrealy.xtgem_2
سڵاو له‌ ئه‌ندامه‌ تازه‌كانى یانه‌ى كورد تیشك / danyar asuda
www.lawanikirkuk.com مالبه رى لاوانى كه ركوك
نه‌شته‌رگه‌رییه‌كی‌ سه‌ركه‌وتوو بۆ مریشكێك I313948738_92035_5
نه‌شته‌رگه‌رییه‌كی‌ سه‌ركه‌وتوو بۆ مریشكێك 2702051sgrzgsxkiq_7
نه‌شته‌رگه‌رییه‌كی‌ سه‌ركه‌وتوو بۆ مریشكێك Love
نه‌شته‌رگه‌رییه‌كی‌ سه‌ركه‌وتوو بۆ مریشكێك 7
نه‌شته‌رگه‌رییه‌كی‌ سه‌ركه‌وتوو بۆ مریشكێك Ramanrealy_12
نه‌شته‌رگه‌رییه‌كی‌ سه‌ركه‌وتوو بۆ مریشكێك 39_2
نه‌شته‌رگه‌رییه‌كی‌ سه‌ركه‌وتوو بۆ مریشكێك 1
نه‌شته‌رگه‌رییه‌كی‌ سه‌ركه‌وتوو بۆ مریشكێك H4new.com-8cdb8d9449
نه‌شته‌رگه‌رییه‌كی‌ سه‌ركه‌وتوو بۆ مریشكێك Ykurdistan-af7528fb84

المواضيع الأخيرة

» ته فسيرى قورئان به كوردى وكام دةنك خؤشت ده وى داونلؤدى بكة
نه‌شته‌رگه‌رییه‌كی‌ سه‌ركه‌وتوو بۆ مریشكێك Emptyالإثنين ديسمبر 28, 2015 1:21 am من طرف sulimansoran

» په‌رده‌ی كچێنی چییه‌؟ جۆره‌ ناباوه‌كانی په‌رده‌ی كچێنی، لابردنی‌ په‌رده‌ی‌ كچێنی‌ ... سه‌ره‌تای‌ ژیانیكی‌ نوێ‌؟ ....هتد
نه‌شته‌رگه‌رییه‌كی‌ سه‌ركه‌وتوو بۆ مریشكێك Emptyالخميس يناير 23, 2014 8:48 pm من طرف دايكى عمار

» هیچ کات کۆمپیوتەرەکەت فۆرمات مەکە!!
نه‌شته‌رگه‌رییه‌كی‌ سه‌ركه‌وتوو بۆ مریشكێك Emptyالخميس يناير 09, 2014 8:20 pm من طرف karwan kara

» ماڵپه‌رێك بۆ وه‌رگێران زیاتر له‌ 50 زمان
نه‌شته‌رگه‌رییه‌كی‌ سه‌ركه‌وتوو بۆ مریشكێك Emptyالخميس أكتوبر 10, 2013 5:19 am من طرف dlshad

» ئه م سايته تايبه ته به يارى
نه‌شته‌رگه‌رییه‌كی‌ سه‌ركه‌وتوو بۆ مریشكێك Emptyالجمعة يونيو 21, 2013 3:37 pm من طرف shamal jalal

» له‌ (چین) گۆشتی مرۆڤ هه‌یه‌ و ئه‌فرۆشرێت + 18
نه‌شته‌رگه‌رییه‌كی‌ سه‌ركه‌وتوو بۆ مریشكێك Emptyالجمعة مارس 22, 2013 6:42 pm من طرف danyar asuda

» وينه يه كى ناخ ته زين
نه‌شته‌رگه‌رییه‌كی‌ سه‌ركه‌وتوو بۆ مریشكێك Emptyالأربعاء مارس 20, 2013 5:03 am من طرف danyar asuda

» ئه وكوره ى به هوى به يداكردنى 5 هه زار دينار بو بزيوى زينى توشى جيهات
نه‌شته‌رگه‌رییه‌كی‌ سه‌ركه‌وتوو بۆ مریشكێك Emptyالأربعاء مارس 13, 2013 7:07 am من طرف danyar asuda

»  انتى فايروسى اتورن
نه‌شته‌رگه‌رییه‌كی‌ سه‌ركه‌وتوو بۆ مریشكێك Emptyالأربعاء مارس 13, 2013 5:36 am من طرف danyar asuda

سبتمبر 2024

الأحدالإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبت
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

اليومية اليومية

سايته كان

سايته كان www.lawanikirkuk.com مالبه رى لاوانى كه ركوك www.lawanikurdistan.com مالبه رى يه كيتى لاوانى ديموكراتى كوردستان

2 مشترك

نه‌شته‌رگه‌رییه‌كی‌ سه‌ركه‌وتوو بۆ مریشكێك

كجه ئازاكه
    ئه ندامی كوردتیشك
    ئه ندامی كوردتیشك

نه‌شته‌رگه‌رییه‌كی‌ سه‌ركه‌وتوو بۆ مریشكێك Empty نه‌شته‌رگه‌رییه‌كی‌ سه‌ركه‌وتوو بۆ مریشكێك

مُساهمة من طرف كجه ئازاكه الجمعة يناير 06, 2012 11:08 pm

نه‌شته‌رگه‌رییه‌كی‌ سه‌ركه‌وتوو بۆ مریشكێك

تیمێكی‌ هاوبه‌ش له‌نه‌خۆشخانه‌ی‌ ڤیرتنه‌ریی زانكۆی‌ (مه‌لیك فه‌یسه‌ڵ) هه‌ستان به‌ئه‌نجامدانی‌ نه‌شته‌رگه‌رییه‌كی‌ سه‌ركه‌وتوو بۆ مریشكێك كه‌ یه‌كه‌م نه‌شته‌رگه‌رییه‌ له‌و جۆره‌ له‌سعودیه‌و ناوچه‌ی‌ كه‌نداودا ئه‌نجامده‌درێت.

له‌وباره‌یه‌وه‌ دكتۆر (ڕه‌مه‌زان عومه‌ر) سه‌رۆكی‌ تیمی‌ پزیشكی‌ پسپۆڕی‌ ڤێترنه‌ری ده‌ڵێت،"تیمه‌كه‌مان سه‌ركه‌وتوو بوو له‌ئه‌نجامدانی‌ نه‌شته‌رگه‌رییه‌ك له‌كۆئه‌ندامی‌ هه‌رسی‌ مریشكێكدا كه‌ مانگێك زیاتربوو به‌ده‌ست فیتقه‌وه‌ ده‌یناڵاند له‌ناوسكیدا، وایلێكردبوو نه‌توانێت خواردن بخوات".

به‌پێی‌ هه‌واڵه‌كه‌ی‌ ئه‌لئیتحاد، نه‌شته‌رگه‌رییه‌كه‌ 30خوله‌كی‌ خایاند‌و توانییان فیتقه‌كه‌ی بكه‌نه‌وه‌ ناوسكی‌‌و نه‌شته‌رگه‌رییه‌كی سه‌ركه‌وتوو بۆ مریشكه‌كه‌ ئه‌نجامبده‌ن.

نه‌شته‌رگه‌رییه‌كی‌ سه‌ركه‌وتوو بۆ مریشكێك Rrrrrrrrrrrrrrrr
    ئازاد خوزكه
    ئازاد خوزكه
    به‌ڕێوه‌به‌ری يانه ى كورد تيشك
    به‌ڕێوه‌به‌ری يانه ى كورد تيشك

نه‌شته‌رگه‌رییه‌كی‌ سه‌ركه‌وتوو بۆ مریشكێك Empty رد: نه‌شته‌رگه‌رییه‌كی‌ سه‌ركه‌وتوو بۆ مریشكێك

مُساهمة من طرف ئازاد خوزكه السبت يناير 07, 2012 2:42 am

ئةك دةست خوش بي هيوا دارم بةردةوام بي

الوقت/التاريخ الآن هو الثلاثاء سبتمبر 24, 2024 5:33 am