يانه ى كورد تيشك

تؤ له زووره وه نيت به ريز هيوادارين خؤت تؤماربكه ى تاكوو به جوانى بابه ته كانى يانه ى كورد تيشك ببينيت فه رموو خؤت تؤمار بكه

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

يانه ى كورد تيشك

تؤ له زووره وه نيت به ريز هيوادارين خؤت تؤماربكه ى تاكوو به جوانى بابه ته كانى يانه ى كورد تيشك ببينيت فه رموو خؤت تؤمار بكه

يانه ى كورد تيشك

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

kurdtishk

مێشك له‌ته‌مه‌نی‌ پێگه‌یشتندا یان له‌بیسته‌كانی‌ ته‌مه‌ندا له‌گه‌شه‌كردن ناوه‌ستێت Www.ramanrealy.xtgem_2
سڵاو له‌ ئه‌ندامه‌ تازه‌كانى یانه‌ى كورد تیشك / danyar asuda
www.lawanikirkuk.com مالبه رى لاوانى كه ركوك
مێشك له‌ته‌مه‌نی‌ پێگه‌یشتندا یان له‌بیسته‌كانی‌ ته‌مه‌ندا له‌گه‌شه‌كردن ناوه‌ستێت I313948738_92035_5
مێشك له‌ته‌مه‌نی‌ پێگه‌یشتندا یان له‌بیسته‌كانی‌ ته‌مه‌ندا له‌گه‌شه‌كردن ناوه‌ستێت Www.ramanrealy.xtgem_2
مێشك له‌ته‌مه‌نی‌ پێگه‌یشتندا یان له‌بیسته‌كانی‌ ته‌مه‌ندا له‌گه‌شه‌كردن ناوه‌ستێت 2702051sgrzgsxkiq_7
مێشك له‌ته‌مه‌نی‌ پێگه‌یشتندا یان له‌بیسته‌كانی‌ ته‌مه‌ندا له‌گه‌شه‌كردن ناوه‌ستێت Love
مێشك له‌ته‌مه‌نی‌ پێگه‌یشتندا یان له‌بیسته‌كانی‌ ته‌مه‌ندا له‌گه‌شه‌كردن ناوه‌ستێت 7
مێشك له‌ته‌مه‌نی‌ پێگه‌یشتندا یان له‌بیسته‌كانی‌ ته‌مه‌ندا له‌گه‌شه‌كردن ناوه‌ستێت Ramanrealy_12
مێشك له‌ته‌مه‌نی‌ پێگه‌یشتندا یان له‌بیسته‌كانی‌ ته‌مه‌ندا له‌گه‌شه‌كردن ناوه‌ستێت 39_2
مێشك له‌ته‌مه‌نی‌ پێگه‌یشتندا یان له‌بیسته‌كانی‌ ته‌مه‌ندا له‌گه‌شه‌كردن ناوه‌ستێت 1
مێشك له‌ته‌مه‌نی‌ پێگه‌یشتندا یان له‌بیسته‌كانی‌ ته‌مه‌ندا له‌گه‌شه‌كردن ناوه‌ستێت H4new.com-8cdb8d9449
مێشك له‌ته‌مه‌نی‌ پێگه‌یشتندا یان له‌بیسته‌كانی‌ ته‌مه‌ندا له‌گه‌شه‌كردن ناوه‌ستێت Ykurdistan-af7528fb84

المواضيع الأخيرة

» ته فسيرى قورئان به كوردى وكام دةنك خؤشت ده وى داونلؤدى بكة
مێشك له‌ته‌مه‌نی‌ پێگه‌یشتندا یان له‌بیسته‌كانی‌ ته‌مه‌ندا له‌گه‌شه‌كردن ناوه‌ستێت Emptyالإثنين ديسمبر 28, 2015 1:21 am من طرف sulimansoran

» په‌رده‌ی كچێنی چییه‌؟ جۆره‌ ناباوه‌كانی په‌رده‌ی كچێنی، لابردنی‌ په‌رده‌ی‌ كچێنی‌ ... سه‌ره‌تای‌ ژیانیكی‌ نوێ‌؟ ....هتد
مێشك له‌ته‌مه‌نی‌ پێگه‌یشتندا یان له‌بیسته‌كانی‌ ته‌مه‌ندا له‌گه‌شه‌كردن ناوه‌ستێت Emptyالخميس يناير 23, 2014 8:48 pm من طرف دايكى عمار

» هیچ کات کۆمپیوتەرەکەت فۆرمات مەکە!!
مێشك له‌ته‌مه‌نی‌ پێگه‌یشتندا یان له‌بیسته‌كانی‌ ته‌مه‌ندا له‌گه‌شه‌كردن ناوه‌ستێت Emptyالخميس يناير 09, 2014 8:20 pm من طرف karwan kara

» ماڵپه‌رێك بۆ وه‌رگێران زیاتر له‌ 50 زمان
مێشك له‌ته‌مه‌نی‌ پێگه‌یشتندا یان له‌بیسته‌كانی‌ ته‌مه‌ندا له‌گه‌شه‌كردن ناوه‌ستێت Emptyالخميس أكتوبر 10, 2013 5:19 am من طرف dlshad

» ئه م سايته تايبه ته به يارى
مێشك له‌ته‌مه‌نی‌ پێگه‌یشتندا یان له‌بیسته‌كانی‌ ته‌مه‌ندا له‌گه‌شه‌كردن ناوه‌ستێت Emptyالجمعة يونيو 21, 2013 3:37 pm من طرف shamal jalal

» له‌ (چین) گۆشتی مرۆڤ هه‌یه‌ و ئه‌فرۆشرێت + 18
مێشك له‌ته‌مه‌نی‌ پێگه‌یشتندا یان له‌بیسته‌كانی‌ ته‌مه‌ندا له‌گه‌شه‌كردن ناوه‌ستێت Emptyالجمعة مارس 22, 2013 6:42 pm من طرف danyar asuda

» وينه يه كى ناخ ته زين
مێشك له‌ته‌مه‌نی‌ پێگه‌یشتندا یان له‌بیسته‌كانی‌ ته‌مه‌ندا له‌گه‌شه‌كردن ناوه‌ستێت Emptyالأربعاء مارس 20, 2013 5:03 am من طرف danyar asuda

» ئه وكوره ى به هوى به يداكردنى 5 هه زار دينار بو بزيوى زينى توشى جيهات
مێشك له‌ته‌مه‌نی‌ پێگه‌یشتندا یان له‌بیسته‌كانی‌ ته‌مه‌ندا له‌گه‌شه‌كردن ناوه‌ستێت Emptyالأربعاء مارس 13, 2013 7:07 am من طرف danyar asuda

»  انتى فايروسى اتورن
مێشك له‌ته‌مه‌نی‌ پێگه‌یشتندا یان له‌بیسته‌كانی‌ ته‌مه‌ندا له‌گه‌شه‌كردن ناوه‌ستێت Emptyالأربعاء مارس 13, 2013 5:36 am من طرف danyar asuda

سبتمبر 2024

الأحدالإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبت
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

اليومية اليومية

سايته كان

سايته كان www.lawanikirkuk.com مالبه رى لاوانى كه ركوك www.lawanikurdistan.com مالبه رى يه كيتى لاوانى ديموكراتى كوردستان

مێشك له‌ته‌مه‌نی‌ پێگه‌یشتندا یان له‌بیسته‌كانی‌ ته‌مه‌ندا له‌گه‌شه‌كردن ناوه‌ستێت

داروان
    داروان
    به‌ڕێوه‌به‌ری يانه ى كورد تيشك
    به‌ڕێوه‌به‌ری يانه ى كورد تيشك

مێشك له‌ته‌مه‌نی‌ پێگه‌یشتندا یان له‌بیسته‌كانی‌ ته‌مه‌ندا له‌گه‌شه‌كردن ناوه‌ستێت Empty مێشك له‌ته‌مه‌نی‌ پێگه‌یشتندا یان له‌بیسته‌كانی‌ ته‌مه‌ندا له‌گه‌شه‌كردن ناوه‌ستێت

مُساهمة من طرف داروان الأربعاء سبتمبر 28, 2011 5:14 am

مێشك له‌ته‌مه‌نی‌ پێگه‌یشتندا یان له‌بیسته‌كانی‌ ته‌مه‌ندا له‌گه‌شه‌كردن ناوه‌ستێت 9385_mlkv8_1317106518
    به‌پێچه‌وانه‌ی‌ لێكۆڵینه‌وه‌كانی‌ پێشوو، ده‌ركه‌وت مێشك له‌ته‌مه‌نی‌ پێگه‌یشتندا یان له‌بیسته‌كانی‌ ته‌مه‌ندا له‌گه‌شه‌كردن ناوه‌ستێت، به‌ڵكو به‌رده‌وامده‌بێت، ئه‌مه‌ش ئه‌و ڕاستیه‌ بوو كه‌ كریستیان بولیو و هاوڕێكانی‌ له‌زانكۆی‌ لۆس ئه‌نجلوس پێیگه‌یشتن. له‌لێكۆڵینه‌وه‌یه‌كی‌ نوێدا ده‌ركه‌وت، ئه‌و ماده‌ سپیه‌یی‌ مێشك ده‌گۆڕێت له‌ساڵه‌كانی‌ یه‌كه‌می‌ پێگه‌یشتندا، بریتیه‌ له‌تۆڕێك له‌به‌سته‌ره‌ی‌ مێشك، كه‌ ئه‌مانه‌ به‌شه‌ جیاوازه‌كانی‌ مێشك پێكه‌وه‌ ده‌به‌ستنه‌وه‌ له‌پێناو چاككردنی‌ توانای‌ تێگه‌یشتن. لێكۆڵه‌ره‌وه‌كان ده‌ڵێن: ئه‌م به‌سته‌رانه‌ به‌هێزده‌بن له‌تازه‌ پێگه‌یشتووه‌كاندا، لێكۆڵه‌ره‌وه‌كانیش له‌لێكۆڵینه‌وه‌كه‌یاندا له‌ڕێگه‌ی‌ وێنه‌گرتنی‌ مێشكه‌وه‌ گه‌یشتنه‌ ئه‌م ڕاستیانه‌. له‌لێكۆڵینه‌وه‌كه‌یاندا (103) كه‌س به‌شداربوو، كه‌ ته‌مه‌نیان له‌نێوان پێنج ساڵ بۆ (32) ساڵدا بوو، ده‌ركه‌وت به‌شه‌كانی‌ مێشك به‌رده‌وامبوو له‌گه‌شه‌كردن دوای‌ پێگه‌یشتن، ئه‌م پێگه‌یشتنه‌یان گه‌ڕانده‌وه‌ بۆ فێربوون‌و ئیشكردن‌و سه‌ربه‌خۆیی‌‌و پێگه‌یشتنی‌ په‌یوه‌ندییه‌ كۆمه‌ڵایه‌تییه‌كان‌و په‌یوه‌ندییه‌ خێزانیه‌كانی‌ كه‌سه‌كان

الوقت/التاريخ الآن هو الثلاثاء سبتمبر 24, 2024 5:30 am