يانه ى كورد تيشك

تؤ له زووره وه نيت به ريز هيوادارين خؤت تؤماربكه ى تاكوو به جوانى بابه ته كانى يانه ى كورد تيشك ببينيت فه رموو خؤت تؤمار بكه

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

يانه ى كورد تيشك

تؤ له زووره وه نيت به ريز هيوادارين خؤت تؤماربكه ى تاكوو به جوانى بابه ته كانى يانه ى كورد تيشك ببينيت فه رموو خؤت تؤمار بكه

يانه ى كورد تيشك

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

kurdtishk

زیكۆى راهێنەری بەرازیلی دەگاتە شاری هەولێر Www.ramanrealy.xtgem_2
سڵاو له‌ ئه‌ندامه‌ تازه‌كانى یانه‌ى كورد تیشك / danyar asuda
www.lawanikirkuk.com مالبه رى لاوانى كه ركوك
زیكۆى راهێنەری بەرازیلی دەگاتە شاری هەولێر I313948738_92035_5
زیكۆى راهێنەری بەرازیلی دەگاتە شاری هەولێر 2702051sgrzgsxkiq_7
زیكۆى راهێنەری بەرازیلی دەگاتە شاری هەولێر Love
زیكۆى راهێنەری بەرازیلی دەگاتە شاری هەولێر 7
زیكۆى راهێنەری بەرازیلی دەگاتە شاری هەولێر Ramanrealy_12
زیكۆى راهێنەری بەرازیلی دەگاتە شاری هەولێر 39_2
زیكۆى راهێنەری بەرازیلی دەگاتە شاری هەولێر 1
زیكۆى راهێنەری بەرازیلی دەگاتە شاری هەولێر H4new.com-8cdb8d9449
زیكۆى راهێنەری بەرازیلی دەگاتە شاری هەولێر Ykurdistan-af7528fb84

المواضيع الأخيرة

» ته فسيرى قورئان به كوردى وكام دةنك خؤشت ده وى داونلؤدى بكة
زیكۆى راهێنەری بەرازیلی دەگاتە شاری هەولێر Emptyالإثنين ديسمبر 28, 2015 1:21 am من طرف sulimansoran

» په‌رده‌ی كچێنی چییه‌؟ جۆره‌ ناباوه‌كانی په‌رده‌ی كچێنی، لابردنی‌ په‌رده‌ی‌ كچێنی‌ ... سه‌ره‌تای‌ ژیانیكی‌ نوێ‌؟ ....هتد
زیكۆى راهێنەری بەرازیلی دەگاتە شاری هەولێر Emptyالخميس يناير 23, 2014 8:48 pm من طرف دايكى عمار

» هیچ کات کۆمپیوتەرەکەت فۆرمات مەکە!!
زیكۆى راهێنەری بەرازیلی دەگاتە شاری هەولێر Emptyالخميس يناير 09, 2014 8:20 pm من طرف karwan kara

» ماڵپه‌رێك بۆ وه‌رگێران زیاتر له‌ 50 زمان
زیكۆى راهێنەری بەرازیلی دەگاتە شاری هەولێر Emptyالخميس أكتوبر 10, 2013 5:19 am من طرف dlshad

» ئه م سايته تايبه ته به يارى
زیكۆى راهێنەری بەرازیلی دەگاتە شاری هەولێر Emptyالجمعة يونيو 21, 2013 3:37 pm من طرف shamal jalal

» له‌ (چین) گۆشتی مرۆڤ هه‌یه‌ و ئه‌فرۆشرێت + 18
زیكۆى راهێنەری بەرازیلی دەگاتە شاری هەولێر Emptyالجمعة مارس 22, 2013 6:42 pm من طرف danyar asuda

» وينه يه كى ناخ ته زين
زیكۆى راهێنەری بەرازیلی دەگاتە شاری هەولێر Emptyالأربعاء مارس 20, 2013 5:03 am من طرف danyar asuda

» ئه وكوره ى به هوى به يداكردنى 5 هه زار دينار بو بزيوى زينى توشى جيهات
زیكۆى راهێنەری بەرازیلی دەگاتە شاری هەولێر Emptyالأربعاء مارس 13, 2013 7:07 am من طرف danyar asuda

»  انتى فايروسى اتورن
زیكۆى راهێنەری بەرازیلی دەگاتە شاری هەولێر Emptyالأربعاء مارس 13, 2013 5:36 am من طرف danyar asuda

سبتمبر 2024

الأحدالإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبت
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

اليومية اليومية

سايته كان

سايته كان www.lawanikirkuk.com مالبه رى لاوانى كه ركوك www.lawanikurdistan.com مالبه رى يه كيتى لاوانى ديموكراتى كوردستان

زیكۆى راهێنەری بەرازیلی دەگاتە شاری هەولێر

danyar asuda
    danyar asuda
    به‌ڕێوه‌به‌ری گشتی يانه ى كوردتيشك
    به‌ڕێوه‌به‌ری گشتی يانه ى كوردتيشك

زیكۆى راهێنەری بەرازیلی دەگاتە شاری هەولێر Empty زیكۆى راهێنەری بەرازیلی دەگاتە شاری هەولێر

مُساهمة من طرف danyar asuda الجمعة أغسطس 26, 2011 7:13 pm

زیكۆى راهێنەری بەرازیلی دەگاتە شاری هەولێر Filemanager
    KTV ...
    بڕیارە ئەمشەو کاتژمێر 3ی بەیانی لە رێگەی فرۆکەخانەی هەولێری نێودەوڵەتی راهێنەر زیکۆ بگاتە شاری هەولێر.
    لە لێدوانێکی تایبەتدا عەبدولخالق مەسعود جێگری سەرۆکی یەکێتی تۆپی پێی عێراق گوتی: ئەمشەو کاتژمێر 3 شەو لە رێگەی فرۆکەخانەی هەولێری نێودەوڵەتی راهێنەری بەرازیلی دەگاتە شاری هەولێر بۆ ئەوەی بەفەرمی لەسەر مۆرکردنی گرێبەست بۆ وەرگرتنی پۆستی راهێنەرایەتی هەڵبژاردەی عێراق.

لە درێژەی قسەکانیدا عەبدولخالق مەسعود گوتی: لەهەمان کاتدا هەریەکە لە بەرێوەبەری کارەکانی زیکۆ و ئەیدۆ برایە زیکۆ وەکو یاریدەدەری راهێنەر و راهێنەرێکی لێهاتووی جەستەیی دەگاتە شاری هەولێر، دوای گەیشتنیان لەگەڵ یەکێتی تۆپی پێی عێراق گفتوگۆی کۆتایی ئەنجام دەدەن بۆ ئەوەی بەفەرمی گرێبەست مۆربکەن.

لە کۆتایی قسەکانیدا عەبدولخالق مەسعود گوتی: زیکۆ لە یارییە دۆستانەکەی هەردوو هەڵبژاردەی عێراق و ئۆگەندا لە یاریگەی شەهید فرانسۆ هەریری ئامادە دەبێت.

الوقت/التاريخ الآن هو الثلاثاء سبتمبر 24, 2024 5:26 am