يانه ى كورد تيشك

تؤ له زووره وه نيت به ريز هيوادارين خؤت تؤماربكه ى تاكوو به جوانى بابه ته كانى يانه ى كورد تيشك ببينيت فه رموو خؤت تؤمار بكه

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

يانه ى كورد تيشك

تؤ له زووره وه نيت به ريز هيوادارين خؤت تؤماربكه ى تاكوو به جوانى بابه ته كانى يانه ى كورد تيشك ببينيت فه رموو خؤت تؤمار بكه

يانه ى كورد تيشك

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

kurdtishk

چه‌ند یاسایه‌کی سه‌یروسه‌مه‌ره‌  Www.ramanrealy.xtgem_2
سڵاو له‌ ئه‌ندامه‌ تازه‌كانى یانه‌ى كورد تیشك / danyar asuda
www.lawanikirkuk.com مالبه رى لاوانى كه ركوك
چه‌ند یاسایه‌کی سه‌یروسه‌مه‌ره‌  I313948738_92035_5
چه‌ند یاسایه‌کی سه‌یروسه‌مه‌ره‌  2702051sgrzgsxkiq_7
چه‌ند یاسایه‌کی سه‌یروسه‌مه‌ره‌  Love
چه‌ند یاسایه‌کی سه‌یروسه‌مه‌ره‌  7
چه‌ند یاسایه‌کی سه‌یروسه‌مه‌ره‌  Ramanrealy_12
چه‌ند یاسایه‌کی سه‌یروسه‌مه‌ره‌  39_2
چه‌ند یاسایه‌کی سه‌یروسه‌مه‌ره‌  1
چه‌ند یاسایه‌کی سه‌یروسه‌مه‌ره‌  H4new.com-8cdb8d9449
چه‌ند یاسایه‌کی سه‌یروسه‌مه‌ره‌  Ykurdistan-af7528fb84

المواضيع الأخيرة

» ته فسيرى قورئان به كوردى وكام دةنك خؤشت ده وى داونلؤدى بكة
چه‌ند یاسایه‌کی سه‌یروسه‌مه‌ره‌  Emptyالإثنين ديسمبر 28, 2015 1:21 am من طرف sulimansoran

» په‌رده‌ی كچێنی چییه‌؟ جۆره‌ ناباوه‌كانی په‌رده‌ی كچێنی، لابردنی‌ په‌رده‌ی‌ كچێنی‌ ... سه‌ره‌تای‌ ژیانیكی‌ نوێ‌؟ ....هتد
چه‌ند یاسایه‌کی سه‌یروسه‌مه‌ره‌  Emptyالخميس يناير 23, 2014 8:48 pm من طرف دايكى عمار

» هیچ کات کۆمپیوتەرەکەت فۆرمات مەکە!!
چه‌ند یاسایه‌کی سه‌یروسه‌مه‌ره‌  Emptyالخميس يناير 09, 2014 8:20 pm من طرف karwan kara

» ماڵپه‌رێك بۆ وه‌رگێران زیاتر له‌ 50 زمان
چه‌ند یاسایه‌کی سه‌یروسه‌مه‌ره‌  Emptyالخميس أكتوبر 10, 2013 5:19 am من طرف dlshad

» ئه م سايته تايبه ته به يارى
چه‌ند یاسایه‌کی سه‌یروسه‌مه‌ره‌  Emptyالجمعة يونيو 21, 2013 3:37 pm من طرف shamal jalal

» له‌ (چین) گۆشتی مرۆڤ هه‌یه‌ و ئه‌فرۆشرێت + 18
چه‌ند یاسایه‌کی سه‌یروسه‌مه‌ره‌  Emptyالجمعة مارس 22, 2013 6:42 pm من طرف danyar asuda

» وينه يه كى ناخ ته زين
چه‌ند یاسایه‌کی سه‌یروسه‌مه‌ره‌  Emptyالأربعاء مارس 20, 2013 5:03 am من طرف danyar asuda

» ئه وكوره ى به هوى به يداكردنى 5 هه زار دينار بو بزيوى زينى توشى جيهات
چه‌ند یاسایه‌کی سه‌یروسه‌مه‌ره‌  Emptyالأربعاء مارس 13, 2013 7:07 am من طرف danyar asuda

»  انتى فايروسى اتورن
چه‌ند یاسایه‌کی سه‌یروسه‌مه‌ره‌  Emptyالأربعاء مارس 13, 2013 5:36 am من طرف danyar asuda

سبتمبر 2024

الأحدالإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبت
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

اليومية اليومية

سايته كان

سايته كان www.lawanikirkuk.com مالبه رى لاوانى كه ركوك www.lawanikurdistan.com مالبه رى يه كيتى لاوانى ديموكراتى كوردستان

2 مشترك

چه‌ند یاسایه‌کی سه‌یروسه‌مه‌ره‌

DLER
    DLER
    سه‌رپه‌رشتیاری گشتی

چه‌ند یاسایه‌کی سه‌یروسه‌مه‌ره‌  Empty چه‌ند یاسایه‌کی سه‌یروسه‌مه‌ره‌

مُساهمة من طرف DLER الأربعاء أغسطس 17, 2011 11:02 am

چه‌ند یاسایه‌کی سه‌یروسه‌مه‌ره‌ له‌ هه‌ندێ وڵاتانی جیهان بخوێنه‌وه‌ ....
    1/له‌شاری ڤینسیای ئیتاڵیا قه‌ده‌غه‌یه‌ هه‌ر که‌سێک خواردن بدات به‌ کۆتر چونکه‌ دواتر کۆتره‌که‌ باڵه‌خانه‌کان پیس ده‌کات سزای کارێکی له‌م شێوه‌یه‌ بڕی 50بۆ600دۆلاره‌..
    2/له‌ وڵاتی تای...له‌ند قه‌ده‌غه‌یه‌ هه‌ر که‌سێک له‌ ماڵه‌وه‌ بچێته‌ ده‌ره‌وه‌ جلی ژێره‌وه‌ی له‌به‌ردان نه‌بێت ئه‌گه‌ر پۆلیس پێی بزانێت ده‌ستگیری ده‌کات....
    3/له‌ مۆسکۆی پایته‌ختی ڕوسیا قه‌ده‌غه‌یه‌ ئوتۆمبێله‌که‌ت لێبخوڕیت و زۆر پیس بێت چونکه‌ ڕه‌نگه‌ بڕی سه‌د دۆلار سزا بدرێیت .....
    4/له‌ سه‌نگافوره‌ بنێشت نافرۆشرێت ئه‌گه‌ر بنێشت بجویت یان تف بکه‌یته‌ سه‌ر زه‌وی ئه‌وا سزادانت مسۆگه‌ره‌ .....
    5/له‌ وڵاتی به‌نگلادیش ئاساییه‌ مناڵێکی ته‌مه‌ن 15 ساڵ بخرێته‌ زیندانه‌وه‌ به‌ته‌نها له‌به‌ر ئه‌وه‌ی له‌ تاقیکردنه‌وه‌کاندا قۆپی کردوه‌......
    6/له‌ ویلایه‌تی ئۆکلاهۆما ڕێی تێده‌چێت له‌لایه‌ن پۆلیسه‌وه‌ ده‌ستگیربکرێیت به‌ته‌نها له‌به‌ر ئه‌وه‌ی به‌مه‌به‌ست ده‌موچاوی خۆت ناشرین کردوه‌!! 7/له‌به‌ریتانیا ئه‌گه‌ر ژنێک له‌ناو هۆکاری گواستنه‌وه‌ی گشتیدا شیرینی بخوات ئه‌وا کارێکی نایاسایی کردوه‌!!!
    8/له‌ ویلایه‌تی کارۆلینای باشور ئه‌گه‌ر پیاوێک له‌ نزیک دادگا له‌ ژنه‌که‌ی دا ئه‌وا ڕێگه‌ی پێدراوه‌.....
    9/له‌ ویلایه‌تی بنسلڤانیا ڕێگه‌ نادرێت زیاتر له‌ 16 ژن له‌ماڵێکدا بن...
    10/له‌ ویلایه‌تی ته‌کساس به‌ هه‌موو شێوه‌یه‌ک ده‌ستبازی قه‌ده‌غه‌یه‌ ته‌نانه‌ت ئه‌گه‌ر به‌ مه‌به‌ستی یاریکردنیش بێت..
    danyar asuda
    danyar asuda
    به‌ڕێوه‌به‌ری گشتی يانه ى كوردتيشك
    به‌ڕێوه‌به‌ری گشتی يانه ى كوردتيشك

چه‌ند یاسایه‌کی سه‌یروسه‌مه‌ره‌  Empty رد: چه‌ند یاسایه‌کی سه‌یروسه‌مه‌ره‌

مُساهمة من طرف danyar asuda الأربعاء أغسطس 17, 2011 4:25 pm

هههههههه ده سته كان خوشبيت به راستى سه يرن

الوقت/التاريخ الآن هو الثلاثاء سبتمبر 24, 2024 7:15 am